Bestuur

Bestuur

Ons bestuur bestaat uit een dynamisch en ge├źngageerd team dat zich dag en nacht inspant voor onze club. Er zijn zowel actieve leden, jeugdige lopers en ouders vertegenwoordigd in ons bestuur.

Peter van der Have
Penningmeester
Peter@avtmaaseik.be
0471 31 19 85

Kris Bleukx
Secretaris
Kris@avtmaaseik.be
0468 41 00 67

Ton Bongers
Bestuurslid
ton@avtmaaseik.be

Emma Jeunen
bestuurslid
Emma@avtmaaseik.be
0493 64 29 02

Sam Geelen
Bestuurslid
Sam@avtmaaseik.be

Hilde Leurs
Bestuurslid
Hilde@avtmaaseik.be

Steven Fraussen
bestuurslid
Steven@avtmaaseik.be

Meer informatie nodig? Contacteer ons!

Wij beantwoorden jouw vragen. Contacteer ons telefonisch, via email of via sociale media.